Hakkımızda

Şirketimiz 1990 yılında araç telefonlarının satış, aksesuar, montaj ve teknik servis hizmetlerini vererek telekomünikasyon sektörüne adım atmıştır. 1994 yılında ülkemizde teknolojide yeni bir çığır açan ve GSM sektörünün kurucusu olan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile birlikte, GSM sektörünün gelişmesinin kuruluşundan itibaren önemli bir parçası olmuştur. Sektörün taleplerine ve gelişimine paralel olarak 2004 yılında kendi markamız INTOUCH altındaki, geniş ürün yelpazesi yanında, dünyaca bilinen markaların (SBS & LAUT)dağıtım, proje, satış ve sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde katma değer ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmektedir.Vizyonumuz:

Mobil teknolojinin yeniliklerini, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara sunarken, sektörde fark yaratan öncü kuruluşumuzu sağlam adımlarla ileriye taşımaya devam etmek.Misyonumuz:

Müşteri odaklı, yenilikçi ve güvenilir yapımızla sektörde yeniliklere yön vermeye, verimli ve dinamik takımımızla müşterilerimize farklı ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmek.